İç mimari proje uygulama hizmeti veren firmamız tazınıza uygun konut, ofis, cafe, restoran, iç mekan tasarımı, mağaza, otel, hastane, klinik, bahçe dekorasyonları , villa, dış cephe duvarı, tüm ticari alanlarda   uygulamalar, iç mekan ve dış cephe uygulamalarında keşiften projeye, malzeme seçimlerinde müşteri talepleri doğrultusunda en kaliteli uygun fiyatlı malzeme seçeneği sunularak iç mimarlık hizmeti vermektedir.

İç Mimarlıkta dekorasyon ve tasarımlar sürekli tarz renk değişimi yaşamaktadır. İç Yapı Mimarlık olarak dünyada yapılan tüm yenilikleri yakından takip ederek kişiye özel tasarımlar yapmaktayız. Müşterilerimizin internet ortamında yada tasarım dergilerinden gördüğü tasarımları birebir tasarımını  ve uygulamasını yapmaktayız..

Tasarımı yapılacak yer eviniz yada iş yerinizde olsa her türlü mekan iç mimarlık hizmeti keşif işlemiyle başlar.

 

İç Mimar Tasarım hizmeti mekanın bir bölümüde olabilir , yaşadığınız evinizin sadece mutfağı , banyosu, balkonu yada bir odasıda olabilir. Komple değişim için bütçe zorlayıcı olursa ilk yapmanız gereken yapılmasını isteğiniz tasarımın önceliğini belirlemek olacaktır. Konut tasarımlarında müşterilerimizin önceliği ıslak alanlar ve mutfak tasarımlarıdır. Müşterilerimizle yapılan toplantı ile belirlenen tarz konsept  yapacağımız tasarımı belirlemektedir.

  Her tarz tasarımın fiyatı farklı çıkabilir çünkü her konsept te farklı malzeme kullanılır. Tasarım yapılacak alanın boyutları, yapılacak işlemler, proje, kullanılacak malzemeler fiyatları değiştirmektedir.

İç Yapı Mimarlık  ve iç  mimari tasarım  firması olarak son trend tasarımları en doğru ve kaliteli malzemelerle, en uygun fiyatlarla mekânınızı konforlu yaşam alanı haline getiriyoruz.  Evinizde, kafenizde, mağazanızda hayal ettiğinizi, hatta daha fazlasını hayata geçiriyoruz

Cafe ve Restaurant  müşterileri hizmete  önem verdikleri gibi dekorasyon  tasarımlarıda mesafirleriniz için son derece önemli olduğunu biliyor muydunuz ?

Yapılan araştırmalara göre cafe ve restoran  iç mekan  tasarımları çok önemli olduğu için, konuklarınızın mekanınıza tekrar gelmek istemesini sağlayacak tasarımı nasıl gerçekleştirebileceğiniz hakkında fikir vermek istiyoruz.

iç mimarlık firmaları İç yapı mimarlık firmamız İstanbuldaki İç mimarlık firmaları arasında en çok  tercih edilen firma  olup en çok tercih edilen son trend tasarımları ve uygun malzeme seçimleri ile  müşteri memnuniyetini ön planda  tutmaktadır. Görselliğine önem  vererek tasarladığımız mekanların kullanım işlevselliğide bizim için önemlidir.

Günümüzde yaşam alanlarımızın konforlu ve kullanışlı kullanmamızı sağlamak için profesyonel destek almak en doğru karardır.  İç Yapı Mimarlık Olarak bu desteği iç mimarlık proje tasarım ve uygulama hizmeti  vermeye devam etmekteyiz. Kafe, restaurant, villa, mağaza, ofis ,konut, otel, hastane, klinik projelerimizde müşterilerimizin rahat edeceği yaşanılası mekanları profesyonel deneyimli ekibimizle tasarlıyoruz.


Tüm mekanlarda tasarıma başlamadan önce hizmet verilecek alanı keşfetmekle başlıyoruz.Tasarlanacak alan tüm mekanda olmayabilir, konutlarda sadece salon veya mutfak yada banyo olabilir, renkler tasarlanmasını istediğiniz bölümün tarzı yapacağımız toplantı ile belirlendikten sonra  teknik projelendirme ile 3 boyutlu görselleştirme görsel örnekler ile işin başlangıcını oluşturuyoruz.

İç mimari projelerde uygulama yapılacak alanlara farklı fiyatlar çıkabilmektedir. Projelerde kullanılacak malzemeler alanların boyutları ve tasarım tarzına göre değişmektedir. İç Yapı Mimarlık firması iç mimarlık ofisi olarak en doğru en kaliteli malzemeyi uygun fiyat analizi yaparak en uygun fiyata mekanınızı yeniliyor, estetik konforlu  yaşam alanı haline getiriyor.

                                                                                                                                  

 

Banyo tadilatı yaptırmayı düşünüyorsanız  , banyonuzun tarzını değiştireceğiniz çok değişik tarz tasarımlar  mevcut. Banyo tasarımları için oldukça fazla seçenek vardır. Banyo tasarımlarında seçenekler oldukça fazla olmasından dolayı karar vermekte zorlanabiliriz.  Banyomuzun kullanım alanı kişisel bakım ve vücut hijyen malzemelerinin depolanması gerekebileceği için, bir banyo işlevsel ve pratik olmalıdır.

Banyo tasarımızlarımız da duvar ve zemin kaplama malzeme  özelliklerini inceleyerek tercihlerimizi yapmalıyız. Renk seçimlerinde parlak iddialı renkler mi yoksa  pastel tonlardamı seçeceksiniz?

Ayrıca Banyo Tasarımlarımızda duş sistemleri, duş tekneleri ve küvetleri de düşünmelisiniz. Banyomuzun büyüklüğü gözönünde tutularak  sadece duşakabinmi kullanacaksınız yoksa  küvetle birleşik bir duş mu tercih edeceksiniz? Alanınız uygunsa  ayrı birer küvet ve duş da kullanabilirsiniz. Hayalinizde düşündüğünüz banyonuz için en başta  ne istediğinize doğru karar verdiğinizde , uygulama aşaması da o kadar randımanlı olacaktır.