Tasarımı yapılacak yer eviniz mi ?

İç mimari proje uygulama hizmeti veren firmamız tazınıza uygun konut, ofis, cafe, restoran, iç mekan tasarımı, mağaza, otel, hastane, klinik, bahçe dekorasyonları , villa, dış cephe duvarı, tüm ticari alanlarda   uygulamalar, iç mekan ve dış cephe uygulamalarında keşiften projeye, malzeme seçimlerinde müşteri talepleri doğrultusunda en kaliteli uygun fiyatlı malzeme seçeneği sunularak iç mimarlık hizmeti vermektedir.

İç Mimarlıkta dekorasyon ve tasarımlar sürekli tarz renk değişimi yaşamaktadır. İç Yapı Mimarlık olarak dünyada yapılan tüm yenilikleri yakından takip ederek kişiye özel tasarımlar yapmaktayız. Müşterilerimizin internet ortamında yada tasarım dergilerinden gördüğü tasarımları birebir tasarımını  ve uygulamasını yapmaktayız..

Tasarımı yapılacak yer eviniz yada iş yerinizde olsa her türlü mekan iç mimarlık hizmeti keşif işlemiyle başlar.

 

İç Mimar Tasarım hizmeti mekanın bir bölümüde olabilir , yaşadığınız evinizin sadece mutfağı , banyosu, balkonu yada bir odasıda olabilir. Komple değişim için bütçe zorlayıcı olursa ilk yapmanız gereken yapılmasını isteğiniz tasarımın önceliğini belirlemek olacaktır. Konut tasarımlarında müşterilerimizin önceliği ıslak alanlar ve mutfak tasarımlarıdır. Müşterilerimizle yapılan toplantı ile belirlenen tarz konsept  yapacağımız tasarımı belirlemektedir.

  Her tarz tasarımın fiyatı farklı çıkabilir çünkü her konsept te farklı malzeme kullanılır. Tasarım yapılacak alanın boyutları, yapılacak işlemler, proje, kullanılacak malzemeler fiyatları değiştirmektedir.

İç Yapı Mimarlık  ve iç  mimari tasarım  firması olarak son trend tasarımları en doğru ve kaliteli malzemelerle, en uygun fiyatlarla mekânınızı konforlu yaşam alanı haline getiriyoruz.  Evinizde, kafenizde, mağazanızda hayal ettiğinizi, hatta daha fazlasını hayata geçiriyoruz